Jedinečná príležitosť na osobný a profesijný rozvoj.
Získate kombináciu teoretických znalostí a praktických zručností, čo vám umožní porozumieť kľúčovým konceptom a hneď ich aplikovať v praxi.

Základné informácie

📅 22.-24.07.2024
⌚ pondelok 14,00 h – streda 16,00 h
📌 Penzión Tajch Nová Baňa
🏷️ 319 € do 15.06.2024
🏷️ 359 € po 15.06.2024

Cena zahŕňa ubytovanie priamo v objekte, 2 noci s polpenziou, osviežujúce občerstvenie.
Kvalitný výukový čas, pracovný materiál, možnosť individuálnej konzultácie s vybraným lektorom/supervízorom, certifikát, priestor na networking.
Pre prvých prihlásených sú pripravené špeciálne bonusy.

Podrobnejšie k programu

Tento tradičný pobytový výcvik je prínosným inšpiratívnym stretnutím, ktoré zároveň prehlbuje odborné vedomosti.
Časť času je možné venovať aj oddychovým aktivitám v krásnej prírode.
Osvedčený tím lektorov – Beata Swanová, Georgios Tucoglidis, Dana Galbavá – prispôsobí program zloženiu a prioritám účastníkov, témy sú podávané interaktívne a prakticky. Vítaní sú noví kolegovia, ako aj skúsení seniornejší mediátori, pracuje sa spoločne aj v skupinách.

Hlavné témy sú určené mediátorom, ktorí chcú:

Čo hovoria minulí účastníci

Perfektné! Výborná myšlienka, takáto rekondičná príprava. Odnášam si toho strašne veľa. Množstvo nových informácií. Najviac som bola milo prekvapená celkovou atmosférou, výberom lektorov, krásne prostredie, navyše príjemný personál v penzióne.
Mária, Žilina

Organizácia aj obsah podujatia mi vyhovovali vo všetkých aspektoch, najviac osobnosti lektorov. Celkový prínos podujatia na stupnici od 1 do 10, hodnotím ako 11.
Dušan, Zvolen

Skvelé rozhodnutie. Najradšej by som zastavila čas, nech si to môžem lepšie užiť. Veľmi príjemné prostredie v spoločnosti prístupných, otvorených lektorov, aj kolegov mediátorov.
Katarína, Kozárovce

Mne vyhovovalo úplne všetko. RPM je úžasná akcia, kde sa človek dozvie vždy niečo nové, cíti sa príjemne, získa množstvo nových vnemov. Lektori profesionáli, prostredie krásne. Rada sa sem vraciam. Psychohygiena výborná, atmosféra rodinná.
Veronika, Šaľa

Veľa úžasných myšlienok, neopísateľných momentov, vysoká úroveň lektorov, ich skúsenosti. Mám nápady na kopec praktických krokov.
Monika, Levice

Fotografie z predošlých ročníkov

Tešíme sa na vašu účasť.